www.cvonline.hu

KREATÍV ÉRTÉKESÍTŐ

  • A hirdetés 564 napja lejárt

Európa legnagyobb jakuzzi gyártója a Wellis Magyarország Kft. felvételt hirdet

KREATÍV ÉRTÉKESÍTŐI

munkakörbe DABASI munkavégzéssel.

Feladatok:

  • Telefonos kapcsolatfelvétel, potenciális ügyfelek megkeresése,
  • Igényfelkeltés, tájékoztatás,
  • Ajánlatkészítés,
  • Szerződéskötés,
  • Az értékesítéshez kapcsolódó adminisztratív feladatok ellátása,
  • A marketing tevékenység koordinálása, irányítása,
  • Marketing kommunikációs stratégia kidolgozása, megvalósítása,
  • Társterületekkel való együttműködés.

Elvárások:

  • Középszintű angol nyelvtudás,
  • Középfokú végzettség,
  • Legalább 3 éves értékesítési és/vagy marketing tapasztalat,
  • Értékesítési folyamatok ismerete,
  • Értékesítés központú kreativitás,
  • Kiváló kommunikációs készség, jó problémamegoldó képesség,
  • Önálló és gyors munkavégzésre alkalmasság,
  • Nagyfokú precizitás, szorgalom,
  • Lojális, megbízható személyiség, nagy munkabírással, stressz-tűrő képességgel,
  • Határozottság, konfliktuskezelő képesség, felelősségvállalás,
  • Jó szervezői és együttműködési képesség.

Előnyt jelent:

  • Felsőfokú végzettség,
  • B kategóriás jogosítvány,
  • Német nyelv ismerete.

Amit kínálunk:

  • Bónusz,
  • Cafeteria,
  • Saját ötletek megvalósítása,
  • Fiatal, dinamikus csapat,
  • Fejlődési lehetőség,
  • Stabil, hosszú távú munkalehetőség.

Munkavégzés helye: DABAS

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, várjuk fényképes önéletrajzát a "Jelentkezés" gombra kattintva a pozíció megjelölésével.

Rólunk bővebben: Link megjelenítése

Helyek Budapest
Pest
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol