www.cvonline.hu

KR / Tervezőmérnök I. / műtárgy (Budapest)

  • Ez az állásajánlat 1 napon belül lejár

MÁV Zrt.
KR / Tervezőmérnök I. / műtárgy

Helység
Budapest

Terület
Pálya- és mérnöki létesítmények (pálya- és eszközgazdálkodás, karbantartás)

Foglalkoztatás formája
Határozatlan idejű

Munkaidő
Teljes munkaidő

Vállalat
A MÁV Zrt. a magyarországi közforgalmú vasúti pályahálózat nagy részének üzemeltetőjeként mintegy 7000 kilométernyi vaspálya és az ahhoz kapcsolódó infrastruktúra működtetéséről  gondoskodik. Az anyavállalat ezzel foglalkozó, egyben legnagyobb munkavállalói létszámú részlege teljes körűen látja  el az üzemeltetési, forgalomirányítási és karbantartási, valamint részben a felújítási feladatokat. A MÁV pályahálózatát több, mint 30 vasúttársaság veszi igénybe, amelyek számára a vállalat különféle szolgáltatásokat nyújt.

Feladatok

  • a szakterület fejlesztési, átépítési, felújítási és kárelhárítási munkái előkészítéseként a megvalósításhoz szükséges tervezési feladatok határidőre történő önálló és koordinált ellátása
  • javaslatokat tesz műszaki alternatívákra, azokat a szakági összefüggéseivel komplexen végigviszi.
  • elkészíti a mérnökár alapjául szolgáló méret- és mennyiség kimutatásokat
  • meghatározza a tervezési feladatok ellátásához szükséges adatszolgáltatások, adatbeszerzések, elemzések körét, határidejét
  • tervezői művezetés, előre nem látható körülmények miatti helyszíni intézkedés kivitelezés során
  • a szakterületét érintően a véleményezésre, ill. jóváhagyásra benyújtott tervdokumentációk, megvalósulási tervek elektronikus, szerkeszthető formátumban történő archiválása
  • tevékenységével összefüggésben közreműködik tervei engedélyezési eljárásában, a MÁV Zrt. felújítási és beruházási gördülő tervezési folyamatában, biztosítja a szükséges információkat a megfelelő döntések meghozatala érdekében

A munkakör betöltésének feltételei

  • felsőfokú szakirányú állami iskolai végzettség (műszaki)
  • szakterülethez tartozó mérnök kamarai tagság, tervezői jogosultság
  • 5 év szakmai gyakorlat

További információ
Kérjük a jelentkezési anyagában jelölje meg bruttó alapbér
igényét.

2016.12.08

Bővebb felvilágosítást ad
Kovács Rita 1/511-4510 / 01/45-10

Várjuk jelentkezését!

Munkavégzés helye Budapest
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás, Építés / Ingatlan, Mérnök / Műszaki
Minimális tapasztalat Több mint 5 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Régió Budapest, Pest