www.cvonline.hu

KPO/ Minőségbiztosítási gyakornok

Mind-Diák Szövetkezet
Hozzáadva: 2016.12.19.
Hirdetés azonosító: 680546
lejárt

Diákmunka = szakmai tapasztalatszerzés, pénzkereseti lehetőség, rugalmas munkaidő, biztonságos munkavégzés. Neked mi a fontos? A Mind-Diák Szövetkezetnél ezt mind megtalálod. Diák tagjaink két évtized alatt több mint 2000 partnerünknél bizonyíthatták rátermettségüket. Legyél Te a következő!

Feladatok:

  • a minőségbiztosítási és a folyamatfejlesztő csapat támogatása
  • mindennapi munkafolyamatok támogatása
  • adminisztratív jellegű feladatok elvégzése
  • prezentációk készítése
  • egyéb ad-hoc feladatok ellátása vezetői utasításra

Elvárások:

  • aktív nappali tagozatos jogviszony
  • gépészmérnöki tanulmányok
  • kommunikációs angol nyelvtudás
  • számítógépes ismeretek (MS Excel főként)
  • AutoCAD program ismerete

Munkaidő: Hétfőtől péntekig heti 4 nap vállalása elvárt, legalább egy éven keresztül.

Előnyt jelent:

  • minőségbiztosítással kapcsolatos tanulmányok/szakirány

Amit kínálunk

  • bruttó 800 Ft/óra
  • céges buszjárat (veresegyházi munkavégzés)
  • lehetőség szakmai fejlődésre

Amennyiben szeretnéd elvállalni a munkát a megadott feltételekkel, jelentkezz rá regisztrációt követően.

Játssz velünk Te is!

December 31-ig gyűjts össze minél több Szuper Órát, legyél Te a hónap LEGszorgalmasabb, LEGkreatívabb Mind-Diákja és szállj harcba a 100.000 Ft értékű Tanulmányi támogatásért! A részletekért kattints a következő linkre: Link megjelenítése!