www.cvonline.hu

Közúti-vasúti kétéltű járművezető

  • A hirdetés 1026 napja lejárt

A MÁV Nosztalgia Kft.

 munkatársat keres

közúti-vasúti kétéltű járművezető

munkakörbe

Főbb feladatok:

  • A társaság üzemeltetésében lévő kétéltű munkagépek vezetése / UNIMOG, SCHÖRLING  /.
  • Vágányzárban, pályaépítéseken a jármű mozgatása, szakszerű kiszolgálása.

Követelmények:

  • középfokú végzettség
  • közúti-vasúti kétéltű járművezetői jogosítvány

Egyéb követelmények:

  • megbízhatóság, pontosság
  • precíz munkavégzés
  • jó kommunikációs képesség

Munkakör betöltésénél előnyben részesül aki rendelkezik Országos pályahálózaton munkavégzés, karbantartás, építési és tolatási tevékenységet végző járművezetői kategóriával.

Munkavégzés helye:     Vezényelt, változó munkavégzési hely

Jelentkezési határidő: 2014. szeptember 30.

Jelentkezés módja:       Önéletrajzot a bérigény megjelölésével az alábbi  e-mail címre várjuk.