www.cvonline.hu

Közúti teherszállítási szervező

PROHUMAN

Hozzáadva: 2017.04.26.
Hirdetés azonosító: 903047

Angol tulajdonban lévő, több mint 15 éves múlttal rendelkező nemzetközi szállítmányozási szolgáltatásokat nyújtó megbízónk Debrecenben nyíló irodájába keresünk munkatársakat a következő munkakörbe:

Feladatok:
  • Nemzetközi közúti szállítások megszervezése és nyomon követése
  • Folyamatos kapcsolattartás a megrendelőkkel és a szállítókkal
  • Fuvarfeladatokhoz kapcsolódó teljes adminisztráció elvégzése
  • Új ügyfelek felkutatása, szolgáltatás értékesítése, ajánlatok készítése
  • Tárgyalások lebonyolítása, prezentációk, riportok készítése
  • A felmerülő problémák megoldása
Elvárások:
  • Felsőfokú végzettség
  • Szállítmányozás területén szerzett tapasztalat
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Román, olasz, német, spanyol, belga, francia nyelvtudás előnyt jelent
  • Kiváló kapcsolatteremtési és kommunikációs készség
  • Magas szintű szervező és problémamegoldó képesség
  • Felelősségteljes, önálló munkavégzés
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (MS Office- Word, Ecxel)
Amit kínálunk:
  • Stabil hátterű, megbízható munkáltató
  • Versenyképes jövedelem
  • Igényes munkakörnyezet
  • Szakmai fejlődési lehetőség
Munkavégzés helye:
  • Debrecen
Kapcsolat:
Amennyiben az álláslehetőség felkeltette érdeklődését, és megfelel az elvárásoknak, kérjük, küldje el magyar és angol nyelvű szakmai önéletrajzát a E-mail cím megjelenítése e-mail címre a megpályázott munkakör és fizetési igény megjelölésével.