www.cvonline.hu
Közúti fuvarszervező (Referenciaszám: PJ3614)
Pannonjob Kft.
Frissítve : 2015.06.12.
Jelentkezési határidő: 2015.06.19.
Hirdetés azonosító: 936072
lejárt

Európa számos országában működő, szállítmányozással foglalkozó Partnerünk budapesti csapatába keresünk határozatlan időre

Közúti fuvarszervező

munkatársat

Feladatok:

  • folyamatos kapcsolattartás megbízókkal, fuvarozókkal, vámkezelő spedíciókkal, átrakóhelyekkel
  • ügyfelek igényeinek megértése, kiszolgálása
  • árajánlatok bekérése, optimális megoldások keresése
  • új ügyfelek szerzése
  • tevékenységhez kapcsolódó adminisztráció elvégzése:

A feladatkör betöltéséhez szükséges:

  • szállítmányozási területen szerzett legalább 2-3 éves releváns tapasztalat
  • kommunikációképes angol nyelvtudás
  • kommunikációképes szerb vagy horvát nyelvtudás
  • ügyfélközpontú, kommunikatív személyiség

Megbízónk átlagon felüli bérezést, teljesítménybónuszt és színvonalas körülményeket biztosít!

Kérem, hogy önéletrajzát az email tárgy mezőben a referenciaszám megjelölésével küldje el kapcsolattartó részére a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével, vagy e-mailen a E-mail cím megjelenítése e-mail címre. Megköszönjük, ha a regisztrációt választja, mert így adatai gyorsabban jutnak el hozzánk, és ez a sikeres pályázat egyik záloga.