Köztisztasági takarító (határozott idejű munkaviszony a téli munkavégzés idejére)

  • Company_icon FKF Nonprofit Zrt.
  • Location_icon Pest, Budapest
  • Mentés
  • Az álláshirdetés 18 napja lett aktiválva

A FŐVÁROSI KÖZTERÜLET-FENNTARTÓ ZÁRTKÖRŰEN MŰKÖDŐ NONPROFIT RÉSZVÉNYTÁRSASÁG

pályázatot hirdet

Köztisztasági takarító

(határozott idejű munkaviszony a téli munkavégzés idejére)

munkakör betöltésére.

Fő feladatai:

  • A Köztisztasági Közszolgáltatói Szerződésben foglaltak alapján a takarításra átadott Fővárosi aluljárókban és közvetlen földfelszíni területeken a köztisztasági feladatok ellátása, takarítással kapcsolatos feladatok elvégzése
  • Aluljárók kőburkolatának tisztítására, felmosására szolgáló elektromotoros, vagy akkumulátoros gyalogkezelésű kisgépek alkalmazása
  • Kézi úttisztítási, hóeltakarítási és síkosságmentesítési munkák végzése, hulladékgyűjtők, valamint a szállító járművek rakodása, a kijelölt közterület tisztán tartása
  • A rábízott munkaterület folyamatos tisztán tartása, a hulladékgyűjtő edények ürítése, valamint a szállítási helyre történő felkészítése,
  • Vezetői elrendelés esetén téli munkarendben való részvétel
  • A mindenkor hatályban lévő utasítások és szabályzatok betartása

Elvárások:

  • 8 általános + próbaidő alatti belső képzést követően kisgépkezelői vizsga
  • Precizitás
  • Önállóság
  • Fizikai állóképesség
  • Alkalmazkodó képesség

Amit kínálunk:

  • Határozott idejű munkaviszony 2017. november 15.- 2018. március 15.-ig
  • Stabil bejelentett munkahely
  • Azonnali munkakezdési lehetőség
  • Bérpótlékok
  • Foglalkozás-egészségügyi Szolgálat, ingyenes igénybe vehető fogászati ellátás
  • igény esetén munkásszállón történő elhelyezés

Munkavégzés helye: Budapest

Jelentkezés módja: Fényképes szakmai önéletrajzát a lenti e-mail címre, a tárgyban a „TKAT” kód megjelölésével vagy postai úton az FKF Nonprofit Zrt. 1081 Budapest, Alföldi utca 7. címre megküldeni szíveskedjen.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás > Takarítónő
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Általános iskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű