www.cvonline.hu

Közteres Takarító

  • A hirdetés 380 napja lejárt

Álláslehetőség az 5 csillagos Buddha-Bar Hotel Budapest Klotild Palace-ban!

Dinamikus fejlődésünknek köszönhetően munkatársakat keresünk az alábbi munkakörbe:

éjszakás, valamint váltott (2) műszakban

Feladatok és felelősség:

  • A szálloda összes éttermének, közterületeinek, mosdóinak, irodáinak, folyosóinak tisztán tartása,
  • Tisztaság, rend fenntartása az épület egész területén,
  • Külsős dolgozók felügyelete,
  • Beosztás éjszakás (22:00-06:00) vagy váltott (két) műszakban: (6:00-14:00, 14:00-22:00)

Elvárások:

  • Hasonló területen szerzett tapasztalat (4/5 csillagos szállodai tapasztalat előnyt jelent)
  • Vendégközpontú hozzáállás
  • Kellemes megjelenés
  • Megbízhatóság
  • Terhelhetőség
  • Rugalmasság
  • Precíz munkavégzés
  • Önállóság

Amit ajánlunk:

  • Versenyképes jövedelem,
  • Személyzeti étkezés,
  • Stabil háttérrel rendelkező vállalat,
  • Igényes munkakörnyezet,
  • Kiváló légkör egy lendületes csapatban.

Előnyt jelent:

  • 4-5 csillagos szállodában, hasonló munkakörben szerzett szakmai tapasztalat

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését, fényképes önéletrajzát fizetési igénye megjelölésével a lenti e-mail címre várjuk.