www.cvonline.hu

Központvezető

  • A hirdetés 706 napja lejárt

Átszervezés után újrainduló, kis létszámú budai természetgyógyászati központ piaci bevezetéséhez keresünk új

központvezető

munkatársat

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Felsőfokú gazdasági végzettség.
  • Jó üzleti érzék, teljesítményorientált és ügyfélközpontú szemlélet.
  • Önálló, kreatív munkavégzés, jó problémamegoldó képesség.
  • Rugalmasság, alkalmazkodó képesség és csapatszellem.
  • Kiváló kommunikációs képességek, határozott fellépés.
  • Üzleti, stratégiai gondolkodás, tulajdonosi szemlélet.
  • Felelősségvállalási képesség, megbízhatóság, becsületesség.
  • Proaktivitás, jó szervezőkészség.
  • Nyitott, kedves, empatikus személyiség, kellemes megjelenés.
  • 2-3 év vezetői munkatapasztalat.
  • Angol társalgási szint.
  • Készségszintű számítógépes ismeretek: MS Office, Internet.
  • B kat. jogosítvány (saját gépjármű).

Az álláshoz tartozó feladatok:

  • Tulajdonosi döntés-előkészítési folyamatok operatív menedzsmentje, és/vagy kivitelezése.
  • Stratégiai partnerkapcsolatok kiépítése, gondozása.
  • Új ügyfélkör kiépítése, valamint a régi kapcsolatok ápolása.
  • Stratégiai tervezésben való részvétel, új lehetőségek felkutatása.
  • Folyamatos pénzügyi kimutatások készítése és küldése az ügyvezető számára.
  • Teljes marketing folyamat menedzselése, szezonális marketingtervek készítése
  • Napi ügyviteli folyamatok menedzselése, az Egészségközpontban tevékenységet végzők munkájának összehangolása, belső szabályzatok karbantartása, aktualizálása.
  • Elektronikus adatbázisok felügyelete.
  • Szerződések előkészítése.
  • Az irányításhoz, szervezéshez szükséges adminisztratív és operatív feladatok ellátása.
  • Az ügyvezető folyamatos tájékoztatása, aktív kommunikáció, a meghozott vezetői szintű döntések végrehajtása.
  • Folyamatos konkurencia és piacfigyelés.

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Egészségügyi képesítés és munkatapasztalat.
  • Értékesítési beállítottság és tapasztalat.
  • Projektmenedzsment tapasztalat.
  • Angol és / vagy német nyelv tárgyalási szintű ismerete.

Amit kínálunk:

  • Versenyképes bérezés.
  • Határozatlan idejű munkaszerződés.
  • Segítőkész, támogató légkör.
  • Kellemes környezet, rugalmas, feladatorientált munkavégzés.

Munkavégzés helye:

  • Budapest 12. kerület

Az állás kezdésének várható időpontja: 2015. április

Fényképes önéletrajzát bruttó fizetési igény megjelölésével az alábbi e-mail címre várjuk.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Egészségügy / Szociális ellátás
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő