www.cvonline.hu

KÖZPONTI VIZUÁL MERCHANDISER

  • Az állásajánlat lejárt.

Az INTERSPORT az egész világot átölelő sportkereskedelmi hálózat. Cégünk ma összesen kb. 5.500 áruházat működtet több mint 40 országban világszerte. A sportkereskedelmi piac világelsői vagyunk, szolgáltatásainkban igyekszünk a legjobbat nyújtani.
Azért, hogy a tőlünk megszokott, és a vásárlóink által elvárt minőséget garantálni tudjuk, az INTERSPORT Magyarország keresi Önt, mint elkötelezett, sportot kedvelő munkatársat, az alábbi munkakörbe:

Feladatai:

  • az Intersport magyarországi áruházainak támogatása
  • az Intersport standardok megvalósítása és ellenőrzése az áruházainkban
  • az áruházak boltképének kialakítása
  • az aktuális trendek és versenytársaink nyomon követése
  • áruházi munkatársaink oktatása, fejlesztése

Az ideális jelentkező:

  • több éves, kereskedelemben szerzett tapasztalattal rendelkezik
  • merchandiser pozícióban szerzett munkatapasztalattal rendelkezik
  • kommunikációs és problémamegoldó képessége nagyon jó
  • B kategóriás jogosítvánnyal rendelkezik
  • németül társalgási szinten beszél
  • sport ismeretekkel rendelkezik
  • nagy munkabírású
  • teljesítményorientált
  • önálló és rugalmas
  • szeret sportolni

Előny:

  • felsőfokú végzettség
  • angol nyelvtudás

Amit kínálunk: egy modern, világelső, nemzetközi vállalat minden előnye, valamint egy olyan munkakör, amely nagyfokú önállóságot és egyéni kezdeményezést kíván.

Amennyiben vonzza Önt ez az izgalmas kihívás, kérjük, küldje el pályázatát, mely tartalmazza fényképes önéletrajzát és motivációs levelét, a megpályázott munkakör megnevezésével az alábbi e-mail címre.

www.intersport.hu

Munkavégzés helye Budapest
Kategória Értékesítés / Kereskedelem, Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat 2 év
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Régió Budapest, Pest