www.cvonline.hu

Központi szerszámműhely munkatárs

Régió:

Pest

Human Centrum Kft.
Hozzáadva: 2017.04.26.
Hirdetés azonosító: 1006525
lejárt

A Humán Centrum Kft. működése alatt több ezer embernek biztosított országszerte törvényes, bejelentett munkahelyet, fejlődési lehetőséget számos iparágban. Célunk a munkatársak hatékonyságának növelése, fejlesztése és óvása, mely kiemelkedően fontos a vállalatok sikere szempontjából.

Ezúttal veresegyházi partnercégünk megbízásából keresünk munkavállalókat az alábbi feltételekkel:

Feladatok:

  • Megmunkáló szerszámok fogyásának nyomonkövetése
  • Szerszámok kiadása- visszavétele
  • Használt szerszámok kihasználtságának felülvizsgálata
  • Visszatérő problémák jelentése, javaslatok tétele
  • Szerszámkihasználás optimalizálása
  • Élezési folyamat támogatása, mennyiségi ellenőrzése
  • Gépbeállítókkal folyamatos kommunikáció
  • Megmunkáló szerszámok összeszerelése

Elvárások:

  • Marós és esztergályos ismeretek
  • Forgácsolási tapasztalat, marásban, fúrásban, esztergálásban

Előnyt jelent:

  • Gyárban szerzett tapasztalat
  • Magabiztos, precíz, önálló munkavégzés
  • Műszaki ismeretek és látásmód
  • Jó problémamegoldó készség
  • Csapatban való munkavégzés
  • Alapfokú számítástechnikai ismeretek
  • Terhelhetőség
  • Jó kommunikációs készség

Amit kínálunk

  • Versenyképes bérezés
  • Céges busz (Budapest - Pest megye)
  • Munkába járás támogatása
  • Egyéb juttatások
  • Hosszú távú munkalehetőség

Link megjelenítése személyes adataival egy perc alatt, majd nyomja meg a jelentkezés gombot az álláshirdetés oldalán és már készen is van! Munkatársaink néhány napon belül keresni fogják a megadott elérhetőségeken. További információ a 0670/452-9055 telefonszámon vagy E-mail cím megjelenítése e-mail címen.