www.cvonline.hu

Központi sokszorosító operátor gyakornok

Hozzáadva: 2017.04.25.
Hirdetés azonosító: 1076279

Feladatok:

  • Nyomtatási, másolási, szkennelési, kötészeti és egyéb irodatechnikai szolgáltatással kapcsolatos feladatok ellátása
  • Az ügyfélmegrendelések felvétele, pontos, precíz kezelése és határidőre történő kivitelezése
  • Kapcsolattartás a megrendelések feladóival, adott munka kérdéses paramétereinek tisztázása a megrendelővel
  • Irodatechnikai gépek (nyomtatók, multifunkciós eszközök) felügyelete, a megfelelő működéshez szükséges kellékek biztosítása, cseréje, rendelése

Elvárások:
  • Aktív vagy passzív nappali tagozatos hallgatói jogviszony
  • Alapszintű számítástechnikai ismeretek
  • Kiváló kommunikációs- és kapcsolatteremtési készség
  • Ügyfélorientált megjelenés, hozzáállás, segítőkész attitűd
  • Precizitás, pontosság
  • Nyitott, talpraesett és pozitív személyiség, csapatmunkában való tapasztalat
  • Heti minimum 20 óra vállalása

Juttatások:
  • Bruttó 875 Ft/óra
  • Barátságos légkör

Előnyök:
  • Angol nyelv társalgási szintű ismerete