www.cvonline.hu

Központi hitelmonitoring szakértői

  • A hirdetés 834 napja lejárt

AZ OTP BANK NYRT.
pályázatot hirdet

központi hitelmonitoring szakértői

munkakör betöltésére

Feladat:

A Hitelmonitoring, Hitelellenőrzési és Speciális Ügykezelési Igazgatóságon központi hitelmonitoring szakértői munkakör ellátása.

Ezen belül kiemelten:

  • KKV, nagyvállalati, projektfinanszírozási és kereskedelmi faktoring ügyletek monitoring tevékenységének szakmai felügyelete és kontrollja.
  • Az egyedi kockázatok folyamatos nyomonkövetése, kiszűrése, a kockázatok rendszeres értékelése, szükség esetén preventív intézkedések meghatározása, illetve javaslattétel az ügyfél további kezelése, illetve az Ügyfél Kockázati Státuszra.
  • Az egyedi kockázatok kiszűrését támogató megoldások kidolgozása és rendszeres felülvizsgálata.
  • Az egyedi kockázatok portfolió szintű értékelése és összegzése.
  • Az üzleti terület támogatása a figyelmeztető jelek, illetve a potenciálisan problémás, vagy problémás ügyfelek kiszűrésében.
  • Felsővezetői riportok készítése.
  • Prezentációk készítése és előadása, illetve workshopok szervezése, lebonyolítása.

Elvárások:

  • Megoldásorientált, proaktív hozzáállás
  • Aktív angol nyelvismeret
  • Vállalati hitelezési vagy kockázatkezelési területen szerzett min. 3 éves tapasztalat
  • Felsőfokú gazdasági vagy pénzügyi végzettség
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek (MsOffice).

Előny:

  • Projektfinanszírozási, kereskedelmi faktoring tapasztalat
  • Jogi másoddiploma
  • Rendszerfejlesztésben, projektszervezésben szerzett tapasztalat,
  • Magas szintű, haladó excel ismeretek

Jelentkezési határidő:

2015.08.31.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését és jelentkezni kíván, - a jelentkezéshez Internet Explorert használjon -  kérjük kattintson ide:

Helyek Budapest
Pest
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol