www.cvonline.hu

Központi értékpapír munkatárs

  • A hirdetés 806 napja lejárt

OTP Bank

munkakör betöltésére munkatársat keres.

Feladatok:

  • Befektetési alapok nettó eszközértékének kiszámítása, közzététele;
  • Nyugdíjpénztárak és egyéb ügyfelek letétkezelésével kapcsolatos feladatok ellátása;
  • Beértékeléshez szükséges árfolyamok megállapítása és rögzítése;
  • Kapcsolattartás és egyeztetés partnerekkel.

Elvárások:

  • Felsőfokú gazdasági végzettség;
  • Értékpapír, illetve letétkezelői területen szerzett minimum 2 éves tapasztalat;
  • Középfokú szakmai angol nyelvtudás;
  • Magas szintű számítástechnikai ismeretek (különösen az Excel használatában);
  • Precizitás és felelősségteljes munkavégzés.
  • Képesség mind az önálló, mind a csapatban való munkavégzésre;

Előny:

  • Clavis rendszer ismerete.

Jelentkezési határidő: 2014. november 05.

Kérjük, Karrierportálunkon a meghirdetett munkakörre történő jelentkezéséhez használjon Internet Explorer böngészőt. Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, a jelentkezéshez kattintson az alábbi linkre!

Helyek Pest
Budapest
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő