www.cvonline.hu

Központi betét- és bankszámla kezelési munkatárs

  • A hirdetés 823 napja lejárt

OTP Bank

 munkakör betöltésére munkatársat keres.

Feladatok:

  • Az ügyfelek bankszámláinak terhére beérkező hatósági átutalási megbízások (korábbi néven inkasszók) hatályos jogszabályoknak megfelelő önálló, teljes körű feldolgozása;
  • Fióki információkérések határidőben történő megválaszolása;
  • Iktatás, egyéb adminisztráció;
  • Az ügyfeleket érintő végrehajtási tevékenységgel összefüggő további feladatok ellátása.

Elvárások:

  • Középfokú iskolai végzettség;
  • A területen alkalmazott munkaidő keretes foglalkoztatás szerint változó munkarendben történő munkavégzés vállalása.
  • Magas szintű számítástechnikai ismeretek, MS Office használatában szerzett gyakorlat;
  • Adminisztrációs, illetve adatfeldolgozási területen szerzett minimum 2 éves munkatapasztalat;
  • Nyitottság a folyamatos tanulásra, új ismeretek elsajátítására;
  • Problémamegoldó képesség;
  • Hatékony, gyors munkavégzés. teljesítmény-orientáltság;
  • Precíz, pontos munkavégzés;
  • Együttműködési és felelősségvállalási képesség.

Előny

  • Pénzintézetnél hasonló munkakörben szerzett többéves tapasztalat;
  • Pénzintézeti számlavezetési és betéti termékek ismerete.

Jelentkezési határidő: 2014. december 22.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, a jelentkezéshez kattintson a lenti linkre!

Helyek Pest
Budapest
Kategória Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Asszisztencia / Adminisztráció
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő