www.cvonline.hu

Központi betét- és bankszámla-kezelési munkatárs

  • A hirdetés 268 napja lejárt

munkakör betöltésére munkatársat keres.

Feladatok:

  • hagyatéki ügyekkel kapcsolatos számlakezelési feladatok elvégzése,
  • hagyatékátadó végzések értelmezése,
  • örökösök részére kifizethető összeg meghatározása,
  • levelezés örökösökkel,
  • fiókkal való kapcsolattartás,
  • bankon belüli és bankon kívüli hatósági adatszolgáltatási kötelezettségek előkészítése.

Követelmények:

  • kiváló írásbeli és szóbeli kommunikációs képesség,
  • tanulási, fejlődési képesség,
  • terhelhetőség és problémamegoldó képesség,
  • teljesítményorientáltság,
  • csapatmunka,
  • MS Office felhasználó szintű ismerete.

Előnyt jelent:

  • hagyatéki ügyekben szerzett tapasztalat,
  • az angol és/vagy a német nyelv írásbeli ismerete,
  • OTP termék- és folyamatismeret,
  • felsőfokú végzettség,
  • SAP felhasználói szintű kezelési tapasztalat.

Jelentkezési határidő: 2016. április 13.
Kérjük, Karrierportálunkon a meghirdetett munkakörre történő jelentkezéséhez használjon Internet Explorer böngészőt. Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, a jelentkezéshez kattintsona "Jelentkezés" gombra!

Helyek Budapest
Pest
Kategória Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő