www.cvonline.hu

Központi Beszerző (autóalkatrész beszerzés)

  • A hirdetés 969 napja lejárt

A Láng Kereskedelmi Kft.,

Magyarország egyik legnagyobb és legdinamikusabban fejlődő alkatrész kereskedelmi cége,

budapesti székhelyére keres

Központi Idegen Áru Beszerző

kollégát.

Feladatai:

  • Gyári alkatrészek beszerzése belföldről és külföldről napi rendelések alapján
  • Rendelések lekövetése
  • Visszáru kezelés
  • Adminisztráció
  • Alkatrészek beazonosítása gyári programok segítségével
  • Kapcsolattartás a telephelyekkel és az ügyfelekkel

Elvárások:

  • Középfokú iskolai végzettség (Érettségi)
  • Minimum 2 év munkatapasztalat autóalkatrész beszerzés területen
  • MS Excel felhasználói szintű ismerete
  • Rugalmasság
  • Jó kommunikációs készség
  • Magas szintű problémamegoldó képesség
  • Csapatszellem

Előny:

  • Műszaki végzettség
  • Gyári programok ismerete

Amit nyújtunk ezért:

  • Versenyképes jövedelem
  • Munkavégzéshez szükséges minden eszköz
  • Motiváló munkahelyi légkör
  • Jó szakemberekből álló csapat

Jelentkezni az alábbi e-mail címen lehet fényképes önéletrajzzal.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő