www.cvonline.hu

Közösségi Marketing Szakértő

  • A hirdetés 88 napja lejárt

Magyarország meghatározó interaktív és multiplatform tartalomszolgáltatója keres munkatársat

pozícióba.

Feladatok

  • Közösségi stratégia felállításában történő részvétel
  • Részvétel az online közösségi kommunikációs csatornák kezelésében,közösségi média koordináció
  • Ezek tartalmi előállításában történő szakmai segítség
  • Közösségi promóciók kezelése, a rendelkezésre álló budget felosztása, ROI maximalizáció
  • Közösségi kampányok elemzése, statisztikák készítése, megjelenések hatékonyságának mérése és visszakövetése
  • Kiemelt Facebook-platform algoritmusok változásának figyelése és lekövetése
  • Boostolás önálló budget kezelése

Elvárások

  • Minimum 3 év tapasztalat online közösségi marketing feladatok önálló szakértői szintű ellátásában
  • Bizonyítható és utólag is lekövethető közösségi médiás sikerek, elsősorban online tartalom előállítói szerepkörből
  • Csapatban történő munkavégzés
  • Kiemelt szakmai elhivatottság
  • Kiváló szervezési és problémamegoldó képesség, gyors reakciók

Előny

  • Közösségi média tartalmi előállításában történő jártasság (blog, cikk, videó, stb)

Jelentkezés magyar nyelvű önéletrajzzal és bérigény megjelölésével az alábbi email címen.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Marketing / Reklám / Média / PR
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő