www.cvonline.hu
Hozzáadva: 2017.06.24.
Hirdetés azonosító: 824887
lejárt
Tech People FEJLÉC

Megbízónk, a hazai kulturális életben kiemelkedő szerepet betöltő nonprofit vállalat részére keresünk kollégát

Közönségszervező

munkakörbe.

Főbb feladatok, munkák:

• Új partnerek felkutatása;
• Közönségszervezés, csoportos jegyértékesítés;
• Kapcsolatteremtés és kapcsolattartás a kereskedelmi partnerekkel, támogatókkal, intézményekkel;
• Az értékesítési feladatok ellátása, marketing akciók, kampányok szervezése, népszerűsítése;
• Statisztikák, beszámolók, elemzések készítése;
• Értékesítési rendszer fejlesztése.

Az álláshoz tartozó elvárások:

• Érettségi vagy kapcsolódó felsőfokú képesítés
• Kereskedelmi tapasztalat (lehetőleg kulturális területen)
• Kiváló kommunikációs és tárgyalási készség
• Eredményorientált, felelősségteljes munkavégzés, megbízhatóság, szorgalom
• Megbízható számítástechnikai tudás (Excel, Word, Outlook)

Előny:

• Angol nyelv ismerete
• Felsőfokú végzettség
• Telefonos értékesítési gyakorlat

Pályázati feltételek:

• Büntetlen előélet, magyar állampolgárság
• Budapesti lakóhely

Egyéb információ az állásról:

• Foglalkoztatás módja: munkaviszony, 3 hónap próbaidővel
• Teljes munkaidő (heti 40 óra)
• A munkakör betölthető: azonnal
• Jelentkezési határidő: 2014. július 15.
• Alkalmazás esetén az erkölcsi bizonyítvány beszerzendő

Amit kínálunk:

• Hosszú távú, stabil munkalehetőség

Munkavégzés helye:

• Budapest

Amennyiben felkeltettük érdeklődését, kérjük, küldje el nekünk fényképes szakmai önéletrajzát és motivációs levelét bérigénye feltüntetése mellett, büntetlen előéletéről szóló nyilatkozatával együtt!

Tech People LÁBLÉC