www.cvonline.hu

Kozmetikus Tanácsadó

  • A hirdetés 859 napja lejárt

Nemzetközi hírnevű egyiptomi kozmetikai cég

fiatal szakképzett

kozmetikusokat

keres az Allee bevásárlóközpontban található színvonalas standjára.

Európában egyedülálló módon a helyszínen a vásárló igényeinek felmérését követően közvetlenül történik a kozmetikai krémek kikeverése.

Feladatok:

  • műszeres bőrdiagnosztikai elvégzése után a vásárló bőrtípusának legmegfelelőbb kozmetikai krémek ajánlása, összeállítása és elkészítése a helyszínen
  • műszeres bőrdiagnosztika
  • alap- és hatóanyagok, illat kiválasztása összemérése és kikeverése az európai higiéniai és gyártási előírásoknak megfelelően
  • pénztár kezelése
  • adminisztráció ellátása, kérdőívek kezelése
  • készletgazdálkodás, rendelés összeállítás, jelentések leadása
  • munkaterület tisztán tartása

Ön ideális jelölt, ha:

  • kozmetikusi végzettsége van
  • nagyfokú gyakorlata van a bőrdiagnosztikában
  • hétvégén is hajlandó dolgozni
  • jó a kommunikációs készsége
  • értékesítésben sikeres
  • úgy érzi képes megfelelni a kiemelkedően magas szakmai elvárásainknak
  • alapszinten beszél angolul

Amit kínálunk:

  • korrekt fizetés, fix bér+cafeteria+bonus
  • szakmai felkészítés, továbbképzés
  • munkaruha
  • fiatalos, lendületes csapat
  • alkalmazotti jogviszony, határozatlan idejű szerződés

Munkavégzés helye:

  • 1117 Budapest, Október huszonharmadika utca 8-10.

Fényképes angol nyelvű önéletrajzzal és fizetési igény megjelölésével a lenti e-mail címen.