www.cvonline.hu

Baranya
Nógrád
Tolna
Somogy
Bács-Kiskun
Borsod-Abaúj-Zemplén
Csongrád
Fejér
Győr-Moson-Sopron
Hajdú-Bihar
Heves
Jász-Nagykun-Szolnok
Komárom-Esztergom
Pest
Szabolcs-Szatmár-Bereg
Vas
Veszprém
Zala
Külföld

Munkavégzés helye: folyami hajó - Európa
Munkakezdés ideje: azonnal

Hajós partnerünknek keresünk, hosszú távra, németül beszélő
Kozmetikus - masszőrt

Amit Öntől várunk:
– német és angol nyelvtudás
– tapasztalat min. 6 hónap pozíciónak megfelelően hotelben + kozmetikus és masszőr végzettség
– kombi pozíció, mind a két végzettség szükséges

– kellemes személyiség

– vendégekkel való illedelmes kommunikáció
– egyenruha rend betartása
– vendégek érkezése/kiszállása során részvétel a kofferek mozgatásában

– érvényes útlevél

Amit nyújtunk:
– szerződés: szezon végéig ( 2016 november) vagy 2017 január; Fizetés 1400 euró + borravaló

– szállás, ellátás ingyenes a hajón

– nemzetközi csapat

– utazás

Úgy érzi, megfelel a fent írtaknak? Szívesen dolgozna külföldön az említett kondíciókkal?

Küldje el nekünk jelentkezését E-mailben: E-mail cím megjelenítése
Telefonszám: + 36 70 883 53 22
Jelentkezzen még ma weboldalunkon különféle pozíciókra!

Egyéb hasonló állások Önnek
Zöldség árufeltöltő

Tesco-Global Áruházak Zrt.

Munkakör megnevezése: Zöldség árufeltöltő Munka...
Budapest

Minőség ellenőrzési csoportvezető

Randstad Hungary Kft.

Holland tulajdonú kis munkagépekkel foglalkozó ...

Junior GERMAN Speaking Dispute Management and Collection Specialist

You are a bright talent with excellent communic...