www.cvonline.hu

Kozmetikai szaktanácsadó / eladó

  • A hirdetés 322 napja lejárt

Ha szereted a szépségápolást, a jó minőségű kozmetikumokat és szeretsz emberekkel foglalkozni, akkor Rád van szükségünk.

Újonnan nyíló exkluzív kozmetikai márkaboltba keresünk főállásba vagy részmunkaidőben „több mint eladót”. Te leszel a márka képviselője, szaktanácsaiddal segíted a vásárlókat, mindig barátságos, segítőkész munkáddal hozzájárulsz a cég jó hírnevének öregbítéséhez.

Fő feladatok:

  • Szaktanácsadás
  • A vásárlók barátságos, segítőkész kiszolgálása
  • A polcok folyamatos feltöltése, rendben tartása
  • Pénztárkezelés

Az ideális pályázó:

  • Kereskedelmi tapasztalattal rendelkezik
  • Munkáját megbízhatóan, precízen végzi
  • Jó kommunikációs készség és vásárló-orientáltság jellemzi
  • Kedves, barátságos, segítőkész az emberekkel
  • Önállóan és csapatban is kiválóan boldogul
  • Nem riad vissza, ha angolul kell megszólalnia

Amit kínálunk:

  • Exkluzív munkakörnyezet
  • Hosszú távú, stabil munkalehetőség
  • Ösztönző, teljesítmény arányos bérezés
  • 4, 6, vagy 8 órás munkarend
  • Rugalmas munkaidő-beosztás

Egyéb információk:

  • A kezdés várható ideje: november 15.
  • Az üzlet nyitva tartása: Hétfő-Szombat 10-20 óráig, Vasárnap: 10-19 óráig
  • Tanulók és kisgyermekesek jelentkezését is szívesen fogadjuk.

Munkavégzés helye: Budapest, XXII. kerület

Ha szívesen dolgoznál velünk, küldd el önéletrajzodat az alábbi email címre!

Helyek Budapest
Pest
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat 1 év
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Részmunkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol