www.cvonline.hu

Közlekedésmérnök

  • A hirdetés 586 napja lejárt

Északkelet-magyarországi nagyvállalat

közlekedésmérnök

munkatársat keres Miskolc környéki munkavégzésre

Feladatok:

  • vasúti forgalomszervezésben való részvétel, kapcsolódó koordinációs feladatokban való részvétel,
  • hatóságokkal való kapcsolattartás,
  • döntés-előkészítő anyagok összeállítása,
  • vasúti utasítások betartása, belső utasítások készítése.

 Elvárások:

  • közlekedésmérnöki végzettség,
  • tárgyalási szintű általános és szakmai angol nyelvtudás,
  • Microsoft Office (Word, Excel, PowerPoint) magabiztos használata,
  • jó kommunikációs és szervezőkészség,
  • önálló munkavégzés, terhelhetőség, rugalmasság,
  • felelősségtudat, döntési képesség, vezetői készség.

Előnyt jelent:

  • vasútforgalmi képesítés,
  • vasút-üzemeltetési területen szerzett gyakorlat.

Amit nyújtunk:

  • piaci viszonyoknak megfelelő jövedelem és juttatási csomag,
  • továbbfejlődési lehetőség,
  • szakmai kihívás, változatos munkakör.

Amennyiben pályázatunk felkeltette érdeklődését jelentkezését (angol és magyar nyelvű szakmai önéletrajz, motivációs levél) „Közlekedésmérnök” tárgy megjelölésével az alábbi e-mail címre küldheti el.

Helyek Borsod-Abaúj-Zemplén
Kategória Mérnök / Műszaki
Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő