www.cvonline.hu

KÖZGAZDÁSZ

  • A hirdetés 730 napja lejárt

A jövő az lesz, amivé tesszük!

Az MSK Covertech-Group nemzetközi tevékenységet folytató csomagológép-gyártó vállalat németországi központtal. Nyírbátori székhelyünk kulcsfontosságú szerepet tölt be a cégcsoport életében, ahol kb. 300 fő munkatársat foglalkoztatunk. Az itt gyártott ipari csomagológépeket és szállító rendszereket a világ szinte minden pontján használják üzleti partnereink. A piaci elvárásoknak és ügyfeleink követelményeinek megfelelve cégünket tovább kívánjuk fejleszteni, ezért

KÖZGAZDÁSZ

munkatársat keresünk nyírbátori gyáregységünk számára.

Az Ön feladata: részvétel a vállalat árkalkulációs tevékenységében, valamint kapcsolattartás a cégcsoport tagjaival, belső- és külső társterületekkel. Munkája során árajánlatokat és projektkalkulációkat készít, visszaigazolja a megrendeléseket, egyezteti a számlázási adatokat, nyilvántartásokat vezet, árlistákat készít és karbantart, költségelemzéseket és készletértékeléseket végez.

Az Ön profilja:

  • felsőfokú gazdasági végzettség
  • magas szintű számítástechnikai ismeretek (Word, Excell, Powerpoint használata), vállalatirányítási rendszer felhasználói szintű ismerete előnyt jelent
  • kommunikációs szintű angol és/vagy német nyelvtudás
  • előny: alapfokú műszaki ismeretek vagy fogékonyság ezen ismeretek elsajátítására
  • analitikus gondolkodásmód
  • azonosulás a vállalat céljaival
  • megoldás- és sikerorientált, kreatív gondolkodásmód
  • költségorientáltság
  • pontosság, rendszerezettség
  • együttműködési képesség.

  • Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Amit kínálunk:

  • felelősségteljes feladatkör, mellyel Ön is fejlődhet
  • karrierépítési lehetőség az MSK cégcsoporton belül
  • fiatal, motivált csapat, pozitív munkahelyi légkör
  • az egész vállalatnál jellemző, gyakorlatban is működő Kulturális Értékek
  • elvárásoknak megfelelő bérezési és juttatási rendszer.

Ha érdeklődik a társaságunknál meghirdetett pozíció iránt, ne habozzon felvenni velünk a kapcsolatot. Látogasson el honlapunkra, s jelentkezzen on-line a "Jelentkezés" gombon keresztül.
Töltse fel Önéletrajzát és Motivációs levelét angol és/vagy német nyelven.

Németország – Magyarország – Franciaország – USA – Kína

Helyek Szabolcs-Szatmár-Bereg
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Német, Angol
Egyéb hasonló állások Önnek
Fejlesztőmérnök

HSA Kft.

Fejlesztőmérnök Feladatok: Termékfejlesztéssel ...
Eger

Lakatos

HSA Kft.

Lakatos Feladatok: A vállalat gépparkjában kele...
Heves

Termékvizsgáló hegesztési ismeretekkel - Karosszériaüzem

AUDI HUNGARIA Zrt.

Függetlenül attól, hogy karrierútjának melyik á...
Győr