www.cvonline.hu

Közgazdász

  • A hirdetés 1128 napja lejárt

Vezető hazai pénzintézet ingatlankezeléssel foglalkozó leányvállalata budapesti központjába keres tapasztalattal rendelkező közgazdászt pénzügyi munkakörbe.

Feladatok:

  • aktív részvétel a Társaság pénzügyi folyamataiban,
  • számlák előkészítése,
  • SAP nyilvántartások kezelése,
  • részvétel a havi zárásokban,
  • controlling feladatok elvégzése,
  • adatszolgáltatások készítése.

Elvárások:

  • felsőfokú, közgazdász végzettség,
  • SAP ismerete előnyt jelent,
  • jó szervező- és problémamegoldó készség,
  • felelősségteljes, önálló, precíz munkavégzés,
  • rendszerszemlélet és folyamatorientált gondolkodás,
  • MS Office felhasználó szintű ismerete (Word, Excel).

Amit kínálunk:

  • versenyképes fizetés,
  • széles körű béren kívüli juttatások,
  • szakmai fejlődés,
  • önálló, felelősségteljes feladat,
  • csapatszellem.

Munkavégzés helye: Budapest

A jelentkezéseket fényképpel ellátott önéletrajzon várjuk, bérigény megjelölésével.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő