www.cvonline.hu

Közgazdász

  • A hirdetés 1318 napja lejárt

Társaságunk közgazdasági osztályára keres

Közgazdász

munkatársat.

Feladatok:

  • stratégiai, üzleti és pénzforgalmi tervek teljesülésének ellenőrzése és az ezzel kapcsolatos beszámolók összeállítása,
  • tevékenységünkről készített éves számviteli beszámolók, évközi beszámolók, üzleti jelentés elkészítésében való közreműködés,
  • gazdaságossági számítások elvégzése (költségek alakulása, önköltségszámítások, jövedelmezőségi vizsgálatok),
  • vezetői döntésekhez szükséges információk folyamatos biztosítása, javaslattétel az információs rendszerek hatékony működtetésére, a folyamatok optimalizálására.

Elvárások:

  • felsőfokú számviteli és pénzügyi végzettség (mérlegképes könyvelői képesítés előny),
  • 2-3 éves tapasztalat (gyártó, termelő környezet előny),
  • felhasználó szintű PC ismeret (Word, Excel),
  • kiváló tárgyalási és konfliktuskezelési képesség,
  • terhelhetőség, jó együttműködési képesség,
  • megbízhatóság, pontosság,
  • mobilitás.

Előnyt jelent:

  • integrált vállalatirányítási rendszer ismerete,
  • idegen nyelvtudás,
  • „B” kategóriás jogosítvány.

Munkavégzés helye:

  • Nádudvar

Amennyiben a hirdetés felkeltette érdeklődését, kérjük, fényképpel ellátott önéletrajzát és pályázatát a lenti e-mail címre küldje.

Helyek Hajdú-Bihar
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő