www.cvonline.hu

Közgazdasági munkatárs

  • A hirdetés 1219 napja lejárt

A VPE Kft. budapesti munkavégzéssel Hálózat-hozzáférési hatáselemző munkakörbe keres munkatársat 2014. július 1-i kezdéssel, határozott, 2 év időtartamra.

Feladatok:

  • díjszabási rendszer elemeinek meghatározásában való közreműködés, ezen belül:
    • a díjszabási elemeket tartalmazó dokumentumok karbantartása
    • adatellenőrzés
    • elemzések és kalkulációk készítése
    • piaci szegmensek vizsgálata
    • kapcsolattartás a társszervezetekkel
  • díjszámítás nemzetközi gyakorlatának vizsgálata, nemzetközi versenytárs elemzés készítése
  • támogató informatikai rendszer használata, közreműködés a szükséges fejlesztésekhez kapcsolódó feladatokban (fejlesztési igények megfogalmazása, tesztelés stb.)

A munkakör betöltéséhez követelmény:

  • felsőfokú gazdasági végzettség
  • angol nyelv legalább középszintű ismerete
  • monotonitást is tűrő, precíz személyiség
  • terhelhetőség
  • stressz-tűrő képesség
  • projekt szemléletű gondolkodásmód
  • felhasználói szintű Microsoft Office ismeretek (Word, Excel, Power Point stb.)

Előnyt jelent:

  • vasúti területen szerzett tapasztalat
  • számviteli területen szerzett gyakorlati tapasztalat
  • további idegen nyelv(ek) ismerete

Amit kínálunk:

  • versenyképes jövedelem és juttatási csomag
  • fiatal, dinamikus csapat
  • professzionális munkakörnyezet

A jelentkezéshez szükséges magyar nyelvű önéletrajzot, valamint a motivációs levél magyar és angol nyelvű példányát 2014. június 16-ig az alábbi e-mail címen lehet benyújtani.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozott idejű