www.cvonline.hu

Közfoglalkoztatási koordinátor

  • A hirdetés 1256 napja lejárt

A MÁV Zrt. Pályavasúti Üzemeltetési Főigazgatóság Közfoglalkoztatási Iroda szervezete munkatársat keres határozott időtartamra

munkakörbe

Fő feladatai:

  • Területi szinten biztosítja a közfoglalkoztatás megvalósulásának szakmai támogatását.
  • Együttműködik a Munkaügyi Hivatalokkal, az érintett önkormányzatokkal.
  • Összeállítja a közfoglalkoztatási terveket.
  • Segítséget nyújt a közfoglalkoztatáshoz kapcsolódó folyamatok kidolgozásában.
  • Részt vesz a toborzás-kiválasztási, felvételi és jogviszony megszüntetési folyamat bonyolításában.
  • Koordinálja a felvételre került közfoglalkoztatottak munkavédelmi oktatását, munkaterületre juttatását, munkavégzéshez szükséges munkaeszközök biztosítását.
  • Műszaki elemzéssekkel, jelentésekkel, javaslatokkal támogatja a közfoglalkoztatás technológiai színvonal növelését.
  • Szervezi, felügyeli és ellenőrzi a közfoglalkoztatás folyamatosságának fenntartásához szükséges folyamatokat figyelemmel azok más szakterületekkel való kapcsolatára.
  • Adatszolgáltatást végez, közfoglalkozatással kapcsolatosan tárgyidőszaki beszámolókat és összesítő dokumentumokat készít területének teljesítményeiről

Követelmények:

  • Állami felsőfokú iskolai végzettség
  • minimum 3 év szakmai gyakorlat
  • B kategóriás jogosítvány és gépjáművezetési gyakorlat

A munkakör betöltése határozott időtartamra szól!

A munkavégzés helye: Budapest, Szeged, Szombathely

Jelentkezési határidő: 2014. április 14.

Jelentkezés módja: önéletrajz és motivációs levél küldése a preferált munkavégzési hely megjelölésével az alábbi e-mail címre.

Helyek Budapest
Pest
Csongrád
Vas
Kategória Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Humán erőforrás
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozott idejű