www.cvonline.hu

KÖZÉRDEKŰADAT-FELELŐS SZAKÉRTŐ

  • A hirdetés 1106 napja lejárt

 A MÁV Zrt.

BIZTONSÁGI FŐIGAZGATÓSÁGA

munkatársat keres

pozícióba

Feladatai:

  • Végzi a vasúttársaság információbiztonságának fenntartása érdekében a jogszabályok előírásainak implementációját a belső szabályzatok kialakítása során, a személyes adatok védelme, a közérdekű adatok nyilvánossága, a titokvédelem és az informatikai biztonság területén.
  • Részt vesz az általános biztonságot érintő döntés előkészítési folyamatokban  a biztonsági szempontok érvényesítésével, a jogi megfelelőség biztosítása érdekében.
  • Közreműködik a társasági és MÁV Csoport szintű információvédelmi stratégia és normatívák kidolgozásában.
  • Kezeli a Társasághoz beérkező közérdekű adatkéréseket, teljesíti az előírt elektronikus közzétételi kötelezettségeket.
  • Közreműködik az információs önrendelkezési jog szabályainak érvényesítésében a társsággal munkaviszonyban, ügyfélkapcsolatban álló személyek adatainak védelme érdekében.
  • Közreműködik a társaság által kezelt üzleti tikok, minősített adatok védelmének megszervezésében.
  • Részt vesz az informatikai rendszerek fejlesztésére előírt információvédelmi szabályok érvényesítésében, a biztonsági kockázatok elemzésében, értékelésében, közreműködik a kezelésében.

Követelmények:

  • jogi egyetemi, valamint felsőfokú informatikai/biztonsági/műszaki végzettség
  • középfokú angol C típusú nyelvvizsga
  • magas szintű számítógépes felhasználói gyakorlat,
  • vonatkozó törvények, rendeletek, utasítások, valamint az ajánlások és a szakirodalom alapos ismerete
  • legalább 3 év hasonló területen szerzett szakmai gyakorlat

Egyéb elvárások:

  • rendszerszemlélet, kreativitás
  • önálló munkavégzés, precizitás
  • jó kommunikációs készség írásban és szóban, kiemelkedő prezentációs készség
  • komplex gondolkodás
  • analitikus gondolkodás

Előnyt jelent:

A vasúti közlekedés biztonságával összefüggő jogszabályok átfogó ismerete, CISA, CISM minősítés, MSZ ISO/IEC 27001:2014 szabvány ismerete, szakmai tanfolyamok információvédelmi, informatikai, személyesadat-védelmi, titokvédelmi szakterületen.

Munkavégzés helye:   Budapest, Könyves Kálmán krt. 54-60.

Jelentkezési határidő:  2014. október 10.

Jelentkezés módja:  Önéletrajz és motivációs levél megküldésével az alábbi email címre.

Helyek Budapest
Pest
Kategória IT / Informatika
Jog / Jogi tanácsadás
Biztonság / Honvédelem / Biztonságtechnika
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol