www.cvonline.hu

KÖZÉRDEKŰADAT-FELELŐS SZAKÉRTŐ II.

  • A hirdetés 676 napja lejárt

A MÁV Zrt.

BIZTONSÁGI FŐIGAZGATÓSÁG

INFORMÁCIÓVÉDELEM szervezete

munkatársat keres

pozícióba

Feladatok:

  • Kezeli a MÁV Zrt.-hez közérdekű adat megismerése tárgyában benyújtott igényeket, elősegíti a MÁV Csoport ez irányú kötelezettségeinek teljesítését.
  • Részt vesz a közérdekű és közérdekből nyilvános adatoknak a MÁV honlapján történő elektronikus közzétételében.
  • Közreműködik az információs önrendelkezési jog szabályainak érvényesítésében, az adatvédelmi incidensek kivizsgálásában, nyilvántartásában.
  • Közreműködik a MÁV Zrt. által kezelt üzleti titkok és nem nyilvános adatok védelmének ellátásában.
  • Részt vesz az informatikai rendszerekre vonatkozó információbiztonsági szabályok érvényesítésében.

Követelmények:

  • felsőfokú állami iskolai végzettség (informatikai, biztonsági, jogi vagy közigazgatási diploma)
  • középfokú angol nyelvismeret
  • magas szintű számítógépes felhasználói gyakorlat, kiemelt szintű MS Office-ismeretek
  • vonatkozó törvények, rendeletek, utasítások, ajánlások valamint a szakirodalom alapos ismerete
  • hasonló terülten szerzett 3-5 éves szakmai gyakorlat.

Egyéb elvárások:

  • rendszerszemlélet, kreativitás
  • önálló munkavégzés, problémamegoldó képesség, magas fokú precizitás
  • jó kommunikációs készség, objektivitás, konfliktuskezelési képesség
  • komplex gondolkodás.

Előnyt jelent:

Szakmai tanfolyamok az információvédelmi, informatikai, személyesadat-védelmi, titokvédelmi szakterületen, továbbá az adatkezeléssel és a vasúti közlekedés biztonságával összefüggő jogszabályok átfogó ismerete.

Munkavégzés helye: Budapest, Könyves Kálmán krt. 54-60.

Jelentkezési határidő: 2015. július 22.

Jelentkezés módja: Önéletrajz és motivációs levél megküldésével az alábbi e-mail címre.

Helyek Pest
Budapest
Kategória IT / Informatika
Jog / Jogi tanácsadás
Biztonság / Honvédelem / Biztonságtechnika
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol