www.cvonline.hu

KÖZÉPVEZETŐ

  • A hirdetés 479 napja lejárt

G4S Készpénzlogisztikai Kft.

Szeretne Ön is tagja lenni a magyar vagyonvédelem egyik legdinamikusabb, piacvezető csapatának?
Jelentkezzen minőségi biztonsági szolgáltatásokat nyújtó nemzetközi nagyvállalatunkhoz!

Munkatársat keresünk

Veszprémi munkavégzéssel

KÖZÉPVEZETŐ

pozícióba.

Feladatok:

  • Középvezetői feladatok hatékony ellátása
  • A kirendeltség napi operációjának irányítása, ezen belül szolgálatszervezési, logisztikai feladatok ellátása, koordinálása, biztonság-menedzsment
  • Kapcsolattartás a partnerekkel

Elvárások:

  • Vagyonvédelmi területen szerzett vezetői tapasztalat
  • Jó problémamegoldó képesség, rugalmasság
  • Kiváló kommunikációs készség
  • Vagyonőri igazolvány
  • Feddhetetlen előélet.
  • „B” kategóriás jogosítvány, gépjárművezetői tapasztalat

Előnyt jelent, de nem feltétel:

  • Angol nyelvismeret
  • Logisztikai, járatszervezési tapasztalat
  • Biztonságtechnikai alapismeretek
  • Felsőfokú végzettség

Munkavégzés helye:

  • Veszprém

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, juttassa el hozzánk fényképpel ellátott, magyar nyelvű önéletrajzát „kirendeltség vezető” megjelöléssel az alábbi email címre:

Helyek Veszprém
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Biztonság / Honvédelem / Biztonságtechnika
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő