www.cvonline.hu

Középvezető mérlegképes könyvelő

Csepelen működő partnerünk megbízásából keresünk tapasztalattal rendelkező, mérlegképes könyvelő munkatársat középvezető pozícióba.

Feladatok:
  • Beérkező számlák kontírozása, ellenőrzése,
  • Kintlévőségek ellenőrzése, ügyfelekkel való kapcsolattartás
  • Nyomtatványok, bevallások elkészítése, beadása hatóságok felé
  • Nyomtatványok naprakész nyilvántartása, elszámolásának ellenőrzése, havi jelentések készítése
  • Beszámolók elkészítése
Elvárások:
  • Mérlegképes könyvelő végzettség
  • Néhány év releváns tapasztalat
  • Vezetői képességek
  • Naprakész, széleskörű, elméleti és gyakorlati adózási és számviteli ismeretek
  • Erős felhasználói szintű számítógépes ismeretek (Word, Excel, Outlook)
  • Megbízható személyiség,
  • Pontos, precíz munkavégzés,
  • Csapatszellem
  • Megbízhatóság, önállóság, rugalmasság
  • Előny:

    • Eredményorientált, hatékony, munkavégzés
    • Jó kapcsolatteremtő képesség
    • Kiváló kommunikációs készség
    • Proaktív személyiség,
    • Könyvelő irodai tapasztalat
Juttatások:
  • Stabil hátterű könyvelőiroda
  • Versenyképes jövedelem
  • Hosszú távú munkalehetőség

Munkavégzés helye:
Budapest, XXI. kerület, Csepel

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el fényképes, szakmai önéletrajzát fizetési igény megjelölésével a E-mail cím megjelenítése e-mail címre!

Munkavégzés helye Magyarország
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Szükséges iskolai végzettség -
Régió Pest