www.cvonline.hu
Közepesen bonyolult segédmunka
Trenkwalder Kft
Hozzáadva: 2016.11.26.
Jelentkezési határidő: 2016.12.02.
Hirdetés azonosító: 1095188
lejárt

Svájci tulajdonú csúcsminőségű termékek fejlesztésével és gyártásával foglalkozó partnercégünk, kecskeméti telephelyére munkavállalókat keresünk az alábbi pozíciókba:

Feladatok:

  • Csomagolás és összeszerelés: könnyű fizikai munka, akár hölgyek részére is, azaz kisebb méretű szerszámok és alkatrészek összeszerelése, illetve csomagolása.

Elvárások:

  • érettségi vagy középfokú végzettség
  • termelésben, hasonló munkakörben szerzett tapasztalat előny
  • önálló, precíz munkavégzés
  • 2 vagy 3 műszakos munkarend vállalása
  • magas fokú minőségtudat

Amit nyújtunk:

  • Hosszú távú, bejelentett álláslehetőség
  • Családias légkör
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • 2 és 3 műszakos munkarend
  • Hétfőtől péntekig tartó munkavégzés
  • Rugalmas, buszjáratokhoz igazodó munkavégzés lehetősége
  • Kiemelkedő bónuszrendszer a próbaidő alatt is

Elérhetőség: +36 76 504 735 és +36 20 956 0131

Magán-munkaközvetítői ny. sz.: 29338/2000-0100

Munkaerő-kölcsönzői ny. sz.: 37961/2001-0100

Adatkezelés nyilvántartási száma NAIH-53813/2012.