www.cvonline.hu

Közép-Európai veszteség és formátumelemző

Tesco-Global Áruházak Zrt.

Hozzáadva: 2016.12.22.
Jelentkezési határidő: 2014.07.21.
Hirdetés azonosító: 813803

Tesco állások

A Tesco Nagy-Britannia vezető élelmiszer kiskereskedelmi hálózata. Magyarországon több mint 22 000 munkatársat foglalkoztat, és évente mintegy 1500 új munkahelyet teremt. Az ország egyik legnagyobb munkaadójaként tudjuk, hogy felelősséggel tartozunk dolgozóinkért. Mindent megteszünk azért, hogy a legkülönbözőbb végzettséggel és háttérrel rendelkező kollégáinknak stabil munkahelyet és egyedülálló karrierlehetőséget biztosítsunk. További növekedésünkhöz munkatársakat keresünk az alábbi munkakörbe:
Munkakör megnevezése: Közép-Európai veszteség és formátumelemző
Munkavégzés helye: 2040 Budaörs, Kinizsi u. 1-3.
Főbb feladatok: - CE és Törökország működés fejlesztés csapat támogatása elemzésekkel és az elemzésekre épülő döntéstámogatási anyagok előkészítésével
- Elemzések készítése az alábbi területeket:
Áruházi veszteség
Formátum
Személyi struktúra
- Az áruházi költségekkel kapcsolatos projekteket elemzése
- Kalkulációk készítése és megoldások keresése a költséghatékony működés biztosítására
- Áruházi működési folyamatok elemzése
- Javaslatok készítése hatékonyság növelésére, költségek csökkentésére
- Pontos és naprakész dokumentációk vezetése a felső vezetés számára
- Projekt bevezetés előtti és bevezetés utáni változások elemzése
- Ad hoc riportok készítése
Munkakör betöltésének feltételei: - Főiskolai vagy egyetemi gazdasági végzettség
- Legalább 2 éves pénzügyi tervezési, elemzési tapasztalat
- Tárgyalási szintű angol nyelvtudás
- Erős MS Office és MS Excel ismert
- Képesség jó teljesítmény nyújtására feszes határidők mellett
- Analitikus gondolkodás
- Jó csapatjátékos
- Kiváló prezentációs készségek
- "B" kategóriás jogosítvány
Szükséges végzettség: Főiskola, Vagy Egyetem
Szükséges nyelvismeret: Angol ( Közép )
Szerződés típusa: Határozott
Előnyt jelent: - Kereskedelmi területen szerzett elemzői gyakorlat