www.cvonline.hu

Közép-Európai Program menedzser

Tesco-Global Áruházak Zrt.

Hozzáadva: 2017.02.24.
Jelentkezési határidő: 2014.09.01.
Hirdetés azonosító: 813807

Tesco állások

A Tesco Nagy-Britannia vezető élelmiszer kiskereskedelmi hálózata. Magyarországon több mint 22 000 munkatársat foglalkoztat, és évente mintegy 1500 új munkahelyet teremt. Az ország egyik legnagyobb munkaadójaként tudjuk, hogy felelősséggel tartozunk dolgozóinkért. Mindent megteszünk azért, hogy a legkülönbözőbb végzettséggel és háttérrel rendelkező kollégáinknak stabil munkahelyet és egyedülálló karrierlehetőséget biztosítsunk. További növekedésünkhöz munkatársakat keresünk az alábbi munkakörbe:
Munkakör megnevezése: Közép-Európai Program menedzser
Munkavégzés helye: 2040 Budaörs, Kinizsi u. 1-3.
Főbb feladatok: - Aktív részvétel a Tesco hazai és nemzetközi projektjeiben
- Összetett funkciókon átívelő projektek vezetése, koordinálása a közép-kelet európai régióban
- Projekt célok meghatározása
- A különböző projektek ellenőrzési feladatainak ellátása (különösen erőforrás, idő, költség és kockázat menedzsment területen)
- Projektek lezárása, az eredmények sikeres átadása az operatív területek számára
- Megfelelő erőforrások biztosítása a projektek megvalósulásához
- A 3 éves regionális ütemterv kidolgozásában és megvalósításában való aktív szerepvállalás
- Teljesítmény menedzsment és projekt koordináció a területén dolgozó projekt menedzserek és támogatók tekintetében
- Csapatán belül megszervezi és ellenőrzi a munkát, szükség szerint fejleszti, támogatja kollégáit.
- Új üzleti lehetőségek felismerése, működési folyamatok fejlesztése, minden területen szem előtt tartva a vásárlók és a TESCO érdekeit
- Projekt pénzügyi tervezése, megtérülésének nyomon követése
- Folyamatos kapcsolattartás és kommunikáció a vállalat más területeivel, senior vezetőivel.
Munkakör betöltésének feltételei: - Főiskolai vagy egyetemi gazdasági, kereskedelmi végzettség
- Legalább 3 éves projektvezetési és 3-4 éves projektmenedzsment tapasztalat
- Tárgyalási szintű angol nyelvtudás
- Projekt menedzsment metodológiák ismerete
- Erős MS Office és MS Excel ismert
- Képesség jó teljesítmény nyújtására feszes határidők mellett
- Folyamat szemlélet
- Analitikus gondolkodás
- Jó csapatjátékos
- Kiváló prezentációs készségek
- "B" kategóriás jogosítvány
Szükséges végzettség: Főiskola, Vagy Egyetem
Szükséges nyelvismeret: Angol ( Közép )
Szerződés típusa: Határozott
Előnyt jelent: - Kereskedelmi területen szerzett projektmenedzsment tapasztalat