www.cvonline.hu

Közép-európai folyamatmérnök

Tesco-Global Áruházak Zrt.

Hozzáadva: 2016.12.19.
Jelentkezési határidő: 2016.02.02.
Hirdetés azonosító: 1010160

Tesco állások

A Tesco Nagy-Britannia vezető élelmiszer kiskereskedelmi hálózata. Magyarországon több mint 22 000 munkatársat foglalkoztat, és évente mintegy 1500 új munkahelyet teremt. Az ország egyik legnagyobb munkaadójaként tudjuk, hogy felelősséggel tartozunk dolgozóinkért. Mindent megteszünk azért, hogy a legkülönbözőbb végzettséggel és háttérrel rendelkező kollégáinknak stabil munkahelyet és egyedülálló karrierlehetőséget biztosítsunk. További növekedésünkhöz munkatársakat keresünk az alábbi munkakörbe:
Munkakör megnevezése: Közép-európai folyamatmérnök
Munkavégzés helye: 2040 Budaörs, Kinizsi u. 1-3.
Főbb feladatok: - Létrehozza, irányítja és fejleszti az áruházi létszámterv-modelleket az összes Közép-európai kereskedelmi
formátum számára
- Modellezi és ellenőrzi a "Megfelelő embert a megfelelő helyre, a megfelelő időben, a megfelelő eszközökkel" elv
működését és támogatja a régió országait, áruházait, a projekt csapatokat a vásárlói élmény javításának szem
előtt tartásával,
- Az áruházi folyamatok és a költségtényezők megértésével, figyelembevételével beazonosítja, méri és beépíti a
hatékonysági fejlesztéseket az áruházi működésbe,
- Objektíven figyeli a folyamatok kritikus részeit és az áruházi teljesítményt, valamint olyan változásokat
kezdeményez, melyek támogatják az "Egyszerűbb, Jobb, Olcsóbb" Tesco ígéretet,
- Rendszeresen utazik az adott országban dolgozó kollégákkal való személyes együttműködés érdekében (Szlovákia,
Csehország, Lengyelország),
- Együttműködik az adott terület vezetőivel és fő érintettjeivel, és támogatja az áruház vezetői csapatát a
munkahatékonysági projektek tervezésében és megvalósításában,
- Együttműködik a külső partnerekkel, akik munkájukkal segítik az áruházakat,
- Megtervezi, menedzseli és ellenőrzi az elvégzett folyamatokat, a kialakított előírásoknak megfelelően.
Munkakör betöltésének feltételei: - Felsőfokú végzettség
- Folyamat vagy projekt menedzsmentben, vagy áruházi vezetésben, vagy hatékonysági területen szerzett legalább 2 éves tapasztalat
- Tárgyalási szintű angol-nyelvtudás szóban és írásban
- Középfokú Microsoft Excel szaktudás
- Felhasználói szintű Microsoft Word és PowerPoint ismeret
Kiváló elemzői és numerikus készség
- Vevőközpontú szemlélet
- Igény és alkalmasság saját maga és a beosztottak fejlesztésére
- Proaktivitás
- Jó kommunikációs és motiváló készség
- Önálló és csapatban történő munkavégzés képessége
- Erős stressztűrő képesség és nagy teherbírás
- "B" kategóriás jogosítvány
- Mobilitás
Szükséges végzettség: Érettségi, Kapcsolódó felsőfokú végzettség előnyt jelent
Szükséges nyelvismeret: Angol ( Közép )
Szerződés típusa: Határozatlan
Előnyt jelent: - Módszeridő mérési / Időállandós rendszer ismeretek (MOST, MTM)
- Microsoft Access és statisztikai programok ismerete.