www.cvonline.hu

Közép- és nagyvállalati szegmens menedzser

  • A hirdetés 1304 napja lejárt
51043-Közép- és nagyvállalati szegmens menedzserLink megjelenítése">

Megbízónk Magyarország egyik piacvezető telekommunikációs vállalata. A jelenlegi csapatuk erősítésére keresünk kollégát az alábbi pozícióba:

Főbb feladatok
  • Közép és nagyvállalati  marketing stratégia meghatározása
  • Versenytársak és piaci környezet elemzése, következtetések levonása, továbblépési javaslatok megtétele, elemzések visszamérése.
  • Meglévő és potenciális ügyfelek mikroszegmentációjának kialakítása és elemzése
  • Az elvégzett elemzések üzleti szempontból történő vizsgálata és következtetések levonása alapján direkt értékesítők részére aktivitások szervezése és levezénylése, azok visszamérése
  • Megtérülés számítások készítése
  • A szegmenst érintő piaci elemzések készítése
  • Rendszeres és ad hoc jellegű riportok készítése
 Munkakör betöltésének feltételei
  • Felsőfokú végzettség
  • Tárgyalási szintű angol nyelvtudás
  • Minimum 2-3 éves releváns szakmai tapasztalat, telekommunikáció/IT szektor ismerete előny
  • Jó kommunikációs készség
  • Kreativitás
  • Proaktív hozzáállás
  • Képesség csapatban való együttműködésre és önálló munkavégzésre
Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését, részletes szakmai önéletrajzát magyar, illetve angol nyelven a 51.043-as referenciaszámra hivatkozva elküldeni szíveskedjen az alábbi e-mail címre: E-mail cím megjelenítése.

Kattintson Link megjelenítése" target="_blank">ide a jelentkezéshez!

Látogassa meg honlapunkat Link megjelenítése, ahol megtalálja legújabb állásajánlatainkat.