www.cvonline.hu

Közbeszerzési Tanácsadó

  • A hirdetés 1291 napja lejárt

(Kezdők jelentkezését is várjuk)

Közbeszerzési tanácsadót – frissen végzetteket is - keres a budapesti székhelyű többek között közbeszerzési szakértői tevékenységet folytató gazdasági társaság.

Feladatok:

  • Közbeszerzési eljárások előkészítése, koordinálása (ajánlati felhívás, dokumentáció)
  • Eljárási cselekményeken való részvétel (bontás, bizottsági ülések, stb.)
  • Közbeszerzéssel kapcsolatos adminisztratív feladatok elvégzése
  • Levelezés és kapcsolattartás az ügyfelekkel, ajánlattevőkkel
  • Ajánlatok összeállítása
  • Egyéb adminisztratív és jogi feladatok ellátása

Elvárások:

  • Jogi végzettség
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (Word, Excel, Outlook, Internet)
  • Precizitás, pontosság
  • Képesség önálló munkavégzésre
  • Jó kommunikációs készség írásban és szóban egyaránt
  • Rugalmasság, terhelhetőség

Előny:

  • Közbeszerzési tanácsadói, jogi területen szerzett tapasztalat
  • Angol nyelvtudás
  • B kategóriás jogosítvány
  • Saját gépkocsi

Fényképes, magyar nyelvű önéletrajzát és motivációs levelét a fizetési igény megjelölésével az alábbi címre várjuk.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Jog / Jogi tanácsadás
Közigazgatás / Államigazgatás
Szükséges iskolai végzettség Egyetemi végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő