www.cvonline.hu

KÖZBESZERZÉSI TANÁCSADÓ

  • A hirdetés 218 napja lejárt

Ellátandó feladatok:

  • Közbeszerzési eljárások teljes körű lebonyolítása eljárások előkészítésétől a szerződéskötésig;
  • Közbeszerzési eljárások minőségbiztosítása, utóellenőrzése;
  • Közbeszerzési eljárások dokumentumainak elkészítése (felhívások, dokumentációk, tájékoztatók, döntés előkészítő dokumentumok, polgári jogi szerződéstervezetek);
  • Közbeszerzési minőség ellenőrzési, auditálási feladatok elvégzése;
  • Ügyfél kapcsolattartás;
  • Eljárások, illetve tevékenység teljes körű dokumentálása

Követelmények:

  • Minimum 1 éves közbeszerzési tapasztalat ajánlatkérői oldalon
  • A Kbt. és a kapcsolódó jogszabályok naprakész ismerete és magabiztos alkalmazása
  • Felsőfokú végzettség
  • Önálló munkavégzésre alkalmasság
  • Jó tárgyalási-, szervezőkészség

Előnyök:

  • Európai Uniós pályázatok, projektlehetőségek, jogszabályi és intézményi háttér ismerete
  • Közbeszerzési minőségellenőri tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés megegyezés szerint
  • Fiatalos csapat
  • Jó hangulatú munkahely

Állás, munka területe(i):

  • Jog / Jogi tanácsadás
  • Közigazgatás / Államigazgatás

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

  • Budapest, II. kerület

Munkaidő:

  • Főmunkaidő

  • Fényképes szakmai önéletrajzzal, referenciákkal (ha rendelkezésre állnak), nettó fizetési igény megjelölésével a lenti e-mail címre várjuk.
Helyek Budapest
Pest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Jog / Jogi tanácsadás
Közigazgatás / Államigazgatás
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő