www.cvonline.hu

Közbeszerzési tanácsadó, referens

  • A hirdetés 475 napja lejárt

Közbeszerzési eljárások teljes körű lefolytatására és utólagos ellenőrzésére keresünk munkatársat

pozícióba

Feladatok:

  • Közbeszerzési eljárások folyamatba épített és utólagos ellenőrzése
  • Közbeszerzési eljárások teljes körű lefolytatása az előkészítéstől a szerződéskötésig

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség, vagy középfokú végzettség
  • A hatályos kbt. és a kapcsolódó jogszabályok alapos ismerete
  • Legalább 1 éves, közbeszerzési eljárások önálló ellenőrzésében és/vagy önálló előkészítésében és lebonyolításában szerzett szakmai tapasztalat/gyakorlat
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (MS Office)
  • precíz, pontos, önálló és felelősségteljes munkavégzés
  • Magas szintű, gyors problémamegoldó képesség
  • Megbízhatóság
  • Terhelhetőség
  • Alaposság
  • Döntésképesség
  • Felelősségtudat
  • Az "ügyfélkapcsolatokhoz" szükséges, kiváló szintű szóbeli és írásbeli kommunikációs készség
  • "Csapatmunkához" szükséges együttműködési készség, tolerancia, segítőkészség

 Előnyt jelent:

  • 1 évet meghaladó, közbeszerzési eljárások önálló ellenőrzésében és/vagy önálló előkészítésében és lebonyolításában szerzett szakmai tapasztalat/gyakorlat
  • Felelős akkreditált közbeszerzési szaktanácsadói regisztráció (vagy a volt hivatalos közbeszerzési tanácsadói regisztráció)
  • OKJ-s közbeszerzési referensi képesítés
  • Közbeszerzési szakjogász diploma, közbeszerzési szaktanácsadó vagy menedzser szakirányú oklevél
  • Európai Uniós támogatásból megvalósuló projektek keretében lefolytatott közbeszerzési eljárásokkal kapcsolatban szerzett szakmai tapasztalat
  • B kategóriás jogosítvány

 Amit Kínálunk:

  • Cégünk stabilitását
  • Kiváló munkakörülményeket
  • Versenyképes, teljesítményarányos bérezés a jövendő munkatársaink részére
  • Jelentkezését fizetési igény megjelölésével várjuk!

Helyek Budapest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol