www.cvonline.hu

Közbeszerzési tanácsadó és minőségellenőr

  • A hirdetés 517 napja lejárt

Ellátandó feladatok:

  • Közbeszerzési eljárások teljes körű lebonyolítása eljárások előkészítésétől a szerződéskötésig, illetve közbeszerzési eljárások jogszabályok szerinti ellenőrzése (utó-, folyamatba épített, stb.)
  • Közbeszerzési eljárások dokumentumainak elkészítése (felhívások, dokumentációk, tájékoztatók, döntés előkészítő dokumentumok, polgári jogi szerződéstervezetek);
  • Ügyfél kapcsolattartás;
  • Eljárások, illetve tevékenység teljes körű dokumentálása

Követelmények:

  • Minimum 1 éves közbeszerzési tapasztalat, lehetőség szerint ajánlatkérői oldalon, vagy 1 éves közbeszerzési minőségellenőrzési tapasztalat
  • A Kbt. és a kapcsolódó jogszabályok ismerete és magabiztos alkalmazása
  • Felsőfokú végzettség
  • Önálló munkavégzésre alkalmasság
  • Jó tárgyalási-, szervezőkészség

Előnyök:

  • Európai Uniós pályázatok, projektlehetőségek, jogszabályi és intézményi háttér ismerete

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés megegyezés szerint
  • Fiatalos csapat
  • Jó hangulatú munkahely

Munkavégzés helye:

  • Budapest II. kerület

Munkaidő:

  • Főmunkaidő

  • Fényképes szakmai önéletrajzzal, referenciákkal (ha rendelkezésre állnak), nettó fizetési igény megjelölésével az alábbi e-mail címen.
Helyek Pest
Budapest
Kategória Közigazgatás / Államigazgatás
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő