www.cvonline.hu

Közbeszerzési tanácsadó és minőségellenőr gyakornok

  • A hirdetés 345 napja lejárt

Az ÉSZ-KER Kft. közbeszerzési gyakornok, minőségellenőr állások betöltésére várja közbeszerzés iránt érdeklődő, de akár még közbeszerzésben járatlan munkavállalók jelentkezését.

A gyakornoki képzés lefolytatását az ÉSZ-KER Kft. valósítja meg.

Feladatok:

  • A közbeszerzési ismeretek 2 hónapos intenzív képzésen, valamint szervezeten belüli elsajátítása;
  • Közbeszerzési eljárásokban való közreműködés, részvétel közbeszerzési ellenőrzések lefolytatásában;
  • Ajánlatkérői partnerekkel történő kapcsolattartás;
  • MIR rendszer működésének elsajátítása.

Elvárások:

  • Legalább felsőfokú iskolai végzettség;
  • Megfelelő számítógépes ismeretek (levelezés, internet, Office programok);
  • Önálló és felelősségteljes munkavégzés;
  • Büntetlen előélet (erkölcsi bizonyítvány a munkakezdésre);
  • Megbízhatóság, kreativitás, terhelhetőség.

Előny (de nem követelmény):

  • Jogi vagy közgazdász/pénzügyi vagy mérnöki végzettség;
  • Idegen nyelv ismerete;

Amit ajánlunk:

  • Megegyezés szerinti bérezés;
  • Fiatalos csapat, jó hangulat;
  • Az ismeretek elsajátításában maximális segítségnyújtás.

Jelentkezni lehet fényképes (a fenti szempontokat bemutató) önéletrajz  benyújtásával, nettó fizetési igény megjelölésével az alábbi e-mail címen.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Közigazgatás / Államigazgatás
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő