www.cvonline.hu

Közbeszerzési szakértő

  • A hirdetés 650 napja lejárt

Közlekedési Vállalat részére keresünk
munkakörbe munkatársakat

A munkakör célja:
A minőségi szolgáltatás és a költséghatékony működtetés érdekében közreműködés a beszerzési és közbeszerzési tevékenységének ellátásában, a stratégiai tervek készítésében és azok megvalósításában.
Csoport szintű beszerzési tevékenység közbeszerzési szakmai koordinációja, közreműködés a beszerzési tevékenység szabályozásában, eljárások lebonyolítása, felügyelete, fejlesztése. A beérkezett igények alapján a megrendelői igények kielégítése, különös figyelemmel a hatályos közbeszerzési jogszabályi környezetre.

Feladat:
• A szakterületéhez tartozó beszerzésekre vonatkozó éves (köz)beszerzési terv, valamint a jogszabályban előírtak szerinti éves statisztikai összegzés, adatszolgáltatások elkészítése.
• A (köz)beszerzési stratégia érvényes jogszabályoknak, utasításoknak és a Vállalat érdekeinek megfelelő kialakítása
• A beszerzési folyamat előkészítésének, működtetésének, fejlesztésének szakmai koordinációja.
• A részvételi és ajánlattételi felhívások, ajánlatkérések, pályázati, versenytárgyalási anyagok, dokumentációk összeállításának koordinálása, részvétel döntés-előkészítő anyagok készítésében.
• Folyamatos kapcsolattartás a megrendelőkkel, közreműködés a szerződések elkészítésében.
• Eljárásokat lebonyolítása, ajánlatkérések és szerződések döntés előkészítése
• A közbeszerzési eljárások során gondoskodik a Kbt-nek és a Vállalat előírásainak megfelelő adminisztráció teljességéről, a határidők betartásáról.
• Az előkészítő és a bíráló bizottság munkájának koordinálása.
• Felelős az eljárás dokumentálásáért, valamit a dokumentumok archiválásáért.
• Gondoskodik a közbeszerzési hirdetmények és az eljárás eredményének közzétételéről
• Felelős a beérkezett ajánlatok elbírálásának szakszerűségéért és szabályszerűségéért a saját szakterületén.
• Elektronikus beszerzési eljárások lebonyolításának koordinációja
• Közreműködés a beszerzési tevékenység szabályozási feladatainak, valamint az eljárási irányelvek kidolgozásában.
• A Vállalat beszerzéseire és közbeszerzésire vonatkozó nyilvántartó rendszerek naprakészen tartása
• A jogszabályi előírások betartásának ellenőrzése és felügyelete a teljes beszerzési eljárás során

Elvárások:
• Felsőfokú végzettség (egyetem/főiskola), elsősorban jogi vagy közgazdász végzettség
• Közbeszerzési referensi végzettség előnyt jelent
• Minimum 1 év szakirányú tapasztalat (beszerzés, közbeszerzés)
• Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek
• Angol nyelv legalább középfokú ismerete
• Általános vasúti ismeretek
• Erős problémamegoldó készség
• Eredményorientáltság, üzleti szemlélet

Egyéb:
• Munkaidő: hétfőtől péntekig, heti 40 órás munkarend
• Határozatlan idejű megbízás
• Munkavégzés helye: Budapest, Népliget környéke
• Munkakezdés kiválasztás után azonnal

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el önéletrajzát, a E-mail cím megjelenítése e-mail címre, a betölteni kívánt munkakör feltüntetésével és fizetési igénye megjelölésével!

Helyek Budapest
Kategória Jog / Jogi tanácsadás
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő