www.cvonline.hu

Közbeszerzési szakértő

  • A hirdetés 319 napja lejárt

MÁV-START Zrt.

Helység
Budapest

Terület
Beszerzés

Foglalkoztatás formája
határozatlan

Munkaidő
teljes

Vállalat

A MÁV-START Zrt. integrált vasúti szolgáltatást végző vállalat. Tevékenységi körébe tartozik a vasúti személyszállítás biztosítása, a vasúti vontatójármű üzemeltetés és vontatás, valamint a vasúti vontató és vontatott járművek javítása, karbantartása.
Célunk, hogy folyamatosan bővülő szolgáltatásaink színvonalát emeljük, így teremtve értéket utasainknak, dolgozóinknak és tulajdonosainknak.

Feladatok

  • közreműködik a beszerzési tervek, adatszolgáltatások összeállításában
  • részt vesz a (köz)beszerzési stratégia és módszer érvényes jogszabályoknak, utasításoknak és a Társaság érdekeinek megfelelő kialakításában
  • véleményezi Közbeszerzési szempontból a szakterületét érintő előterjesztéseket, részt vesz az értekezleteken
  • szakmailag koordinálja a folyamatok előkészítését, működtetését, fejlesztését a tevékenység elemzését, értékelését
  • részt vesz, illetve az előkészítésbe bevont szakemberek között koordinációt végez a részvételi és ajánlattételi felhívások, dokumentációk összeállításában, előkészítésében, gazdaságossági számítások, döntés-előkészítő anyagok készítésében
  • eljárásokat bonyolít le, ajánlatkérések és szerződések döntésre történő előkészítését végzi
  • gondoskodik a közbeszerzési eljárás folyamán az előírásoknak megfelelő adminisztráció teljességéről, a határidők betartásáról
  • közreműködik a (köz)beszerzési tevékenység szabályozási feladatainak, valamint az eljárási irányelvek kidolgozásában, javaslatot tesz a tevékenységével összefüggő egyéb utasítások, szabályzatok korrekciójára

A munkakör betöltésének feltételei

  • diplomával igazolt egyetemi vagy főiskolai szakirányú végzettség (gazdálkodási/műszaki/jogi)
  • beszerzési, közbeszerzési ismeretek (OKJ)
  • közbeszerzési törvény és a hozzá kapcsolódó jogszabályok alkalmazás szintű ismerete
  • 3-5 év hasonló területen szerzett szakmai tapasztalat

Előnyt jelent

  • tárgyalóképes angol vagy német nyelvtudás
  • irodai számítástechnikai alkalmazások felhasználói szintű ismerete
  • MFG Pro ismeretek

Munkavégzés helye: Budapest, Könyves Kálmán krt.

2016. szeptember 09.

Bővebb felvilágosítást ad
Ménich Gabriella 06 (1) 511-3632

Várjuk jelentkezését!

Helyek Budapest
Pest
Kategória Jog / Jogi tanácsadás
Közigazgatás / Államigazgatás
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő