www.cvonline.hu

Közbeszerzési szakértő (Budapest)

  • Ez az állásajánlat 1 napon belül lejár

MÁV Zrt.

Közbeszerzési szakértő

Helyiség:
Budapest
Terület:
Beruházás, beszerzés, készletgazdálkodás
Foglalkoztatás formája:
Határozatlan idejű
Munkaidő:
Teljes munkaidő

Vállalat
A MÁV Zrt. a magyarországi közforgalmú vasúti pályahálózat nagy részének üzemeltetőjeként mintegy 7000 kilométernyi vaspálya és az ahhoz kapcsolódó infrastruktúra működtetéséről gondoskodik. Az anyavállalat ezzel foglalkozó, egyben legnagyobb munkavállalói létszámú részlege teljes körűen látja el az üzemeltetési, forgalomirányítási és karbantartási, valamint részben a felújítási feladatokat. A MÁV pályahálózatát több mint 30 vasúttársaság veszi igénybe, amelyek számára vállalat különféle szolgáltatásokat nyújt.

Feladatok

  • részt vesz a közbeszerzési stratégia kidolgozásában, megvalósításában, a szakterületi tevékenység koordinálásában, szabályozási feladatok végzésben, továbbá a belső eljárások, irányelvek kidolgozásában
  • közreműködik a csoportszintű közbeszerzési terv összefogásában, koordinálásában és végrehajtásában
  • közbeszerzési és beszerzési eljárásokat bonyolít le
  • közreműködik a csoportszintű közbeszerzési és beszerzési tevékenységhez kapcsolódó adatszolgáltatásokban, menedzsmenttámogatásban
  • részt vesz a csoportszintű üzleti tervvel és közbeszerzési tervvel összhangban az éves közbeszerzési terv megvalósításában

A munkakör betöltésének feltételei

  • felsőfokú állami iskolai végzettség (elsősorban gazdasági/közgazdasági/jogi)
  • releváns szakmai gyakorlat: 1-3 év

Előnyt jelent

  • közbeszerzési felsőfokú szakképesítés
  • számítástechnikai alkalmazások felhasználói szintű ismerete
  • középfokú angol vagy német nyelvvizsga
  • beszerzést támogató informatikai programok (e-sourcing, e-árlejtés) ismerete

2016.11.11.

Bővebb felvilágosítást ad
Hetesi Éva 1/511-4868 01/48-68

Várjuk jelentkezését!

Munkavégzés helye Budapest
Kategória Közigazgatás / Államigazgatás
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Régió Budapest, Pest