www.cvonline.hu

Közbeszerzési referens

  • A hirdetés 910 napja lejárt

A Gyógyszerészeti és Egészségügyi Minőség- és Szervezetfejlesztési Intézet tulajdonában lévő

Egészségügyi Szolgáltató Zrt.

álláslehetőséget kínál

munkakör betöltésére határozatlan időre, teljes munkaidőben.

Ellátandó feladatok:

  • közbeszerzési törvény és a kapcsolódó jogszabályok megfelelő alkalmazása;
  • közbeszerzéshez tartozó jogszabályi változások figyelemmel kísérése (beleértve, de nem kizárólagosan Közbeszerzések Tanácsa által kiadott dokumentumok pl. ajánlások);
  • közbeszerzési eljárások dokumentációinak elkészítése, áttekintése, ellenőrzése,
  • teljes körűen végzi az eljárással kapcsolatos teendőket,
  • dokumentálja az eljárást,
  • közbeszerzési eljárásokhoz kapcsolódó szerződések előkészítése, esetleges jogorvoslatokkal kapcsolatos feladatok koordinálása és a hozzátartozó dokumentációk előkészítése;
  • kommunikációs tevékenységet végez,
  • hivatalos levelezést folytat, hivatalos okmányokat tölt ki.

Előírt végzettség, szakmai tapasztalat:

  • közbeszerzési szakképesítés, több éves közbeszerzési szakmai gyakorlattal
  • egészségügyi területen szerzett tapasztalat, illetve felsőfokú végzettség előnyt jelent

Elvárt képességek, ismeretek:

  • nagyfokú önállóság, felelősségvállalás,
  • magas szintű MS Office ismeretek (Word, Excel, PowerPoint ismeret),
  • erős adminisztratív készség, precíz, önálló munkavégzés,
  • kiváló kommunikáció szóban és írásban,
  • kiváló helyesírási készség,
  • pontosság, határidők betartása

Jelentkezéshez csatolandó:

  • Fényképes, részletes szakmai önéletrajz
  • Végzettségekről szóló okiratok másolatai
  • Motivációs levél

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaviszony jellege: Teljes munkaidős

A jelentkezését, kérem, küldje meg elektronikusan az alább megadott e-mail címre.

Jelentkezési határidő: 2015. január 23.

A munkakör a pályázat elbírálását követően azonnal betölthető.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Egészségügy / Szociális ellátás
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Jog / Jogi tanácsadás
Közigazgatás / Államigazgatás
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő