www.cvonline.hu

Közbeszerzési referens

  • A hirdetés 805 napja lejárt

Budapesti építőipari céghez teljes munkaidős közbeszerzési referenst keresünk:

Feladatok:

  • közbeszerzési pályázatok teljes körű menedzselése, összeállítása
  • folyamatos pályázat és tenderfigyelés
  • pályázatírásban való aktív közreműködés
  • közbeszerzési eljárásokhoz kapcsolódó adminisztratív feladatok teljes körű ellátása
  • kapcsolattartás a kiíró és közreműködő szervezetekkel, hatóságokkal, pénzintézetekkel
  • bontási eljárásokon való részvétel
  • szerződéskötéssel kapcsolatos adminisztratív feladatok teljes körű ellátása
  • közbeszerzési eljárások teljes körű utógondozása, utóellenőrzése

Elvárások:

  • szakirányú közbeszerzési referens végzettség (OKJ 52 343 01)
  • min. 2-3 éves szakmai tapasztalat közbeszerzések területén elsősorban ajánlattevői oldalon
  • gyakorlati tudás és tapasztalat közbeszerzési pályázatok összeállításában
  • a közbeszerzési törvény és kapcsolódó rendeleteinek ismerete, gyakorlati alkalmazása
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • jó problémamegoldó képesség
  • önálló, pontos, precíz munkavégzés
  • terhelhetőség
  • rugalmasság és kitartás

Kizárólag szakirányú végzettséggel és 2-3 éves szakmai gyakorlattal rendelkezők jelentkezését várjuk!

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, küldje fényképpel ellátott szakmai önéletrajzát a  fizetési igény illetve a betölteni kívánt pozíció megjelölésével a E-mail cím megjelenítése e-mailcímre.

Helyek Budapest
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Asszisztencia / Adminisztráció
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő