www.cvonline.hu

Közbeszerzési referens

  • A hirdetés 1118 napja lejárt

 KLIK Fejlesztési Főosztály álláshirdetése

munkakör betöltésére

(KLIK/05/2022-4/2013)

Feladatkör:

  • Közbeszerzési eljárások lefolytatása, koordinálása ajánlatkérői oldalon;
  • Javaslattétel a közbeszerzési eljárásokban való részvételre, eljárásban való részvétel, esetleges jogorvoslattal kapcsolatos teendők ellátása, koordinálása;
  • A közbeszerzés eredményeként megkötött szerződés teljesítésével kapcsolatos közbeszerzési feladatok ellátása;
  • Kapcsolattartás az ajánlattevőkkel, horizontális szervezetekkel, kollegákkal;
  • A projektek menedzselését végző szakmai csoportok felé szakmai tanácsadás közbeszerzési kérdésekben;
  • Szakmai anyagok, útmutatók, tervezetek véleményezése, előkészítése;
  • A tevékenységhez közvetlenül és közvetetten kapcsolódó hazai és uniós jogszabályok, rendeletek, kézikönyvek, a KLIK belső utasításainak, rendelkezéseinek, eljárásrendjeinek pontos ismerete és megbízható alkalmazása (folyamatmenedzsment, szerződéskezelés, ügyviteli folyamatok stb.).

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség (főiskolai/egyetemi),
  • Büntetlen előélet, cselekvőképesség,
  • Min. 3 év releváns munkatapasztalat közbeszerzések lebonyolításában ajánlatkérői oldalon,
  • Felhasználói szintű informatikai ismeretek (MS Windows és MS Office),
  • Önálló munkavégzés,
  • Nagyfokú precizitás,
  • Problémamegoldó képesség,
  • Terhelhetőség,
  • Jó kommunikációs készség.

Előny:

  • Jogi végzettség és/vagy közbeszerzési referens szakképzettség,
  • Jó rendszerező képesség,
  • Munkatapasztalat: közigazgatási, közreműködő vagy pályázatíró szerveknél,
  • Hazai és Európai Unió által finanszírozott projektek megvalósításában szerzett legalább 3 éves szakmai tapasztalat,
  • Szerződés előkészítési tapasztalat.

EGYÉB INFORMÁCIÓK:

A munkavégzés helyszíne: Budapest

2015.09.30.-ig határozott idejű munkavállalói jogviszony

A jelentkezéshez küldje el nekünk fényképes szakmai önéletrajzát, bruttó bérigényét és kísérőlevelét az alábbi e-mail címre, a tárgyban kérjük, tűntesse fel: Közbeszerzési referens (KLIK/05/2022-4/2013)

Helyek Pest
Budapest
Kategória Jog / Jogi tanácsadás
Közigazgatás / Államigazgatás
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő