www.cvonline.hu

Közbeszerzési referens

  • A hirdetés 1257 napja lejárt

A FEV IX. Ferencvárosi Vagyonkezelő és Városfejlesztő Zrt. főállású munkatársat keres
– 2014. februári kezdéssel –

közbeszerzési referens

munkakörre.

A munkakör leírása:

  • A közbeszerzési eljárások teljes körű lebonyolítása
  • Ajánlattételi felhívás, dokumentáció, szerződéstervezet önálló készítése
  • Kapcsolattartás ajánlattevőkkel

Elvárások:

  • közbeszerzési referens szakképesítés és legalább középfokú végzettség

Előny:

  • felsőfokú végzettség
  • közbeszerzési eljárások lebonyolításában szerzett 1-3 éves tapasztalat
  • építési beruházásokhoz kapcsolódó közbeszerzési jártasság akár ajánlattevői, akár ajánlatkérői oldalon

Munkavégzés helye:

  • Budapest IX. kerület

Jelentkezési határidő:

  • 2014. február 15.

Jelentkezés módja: Amennyiben a pozíció felkeltette az érdeklődését motivációs levelét és fényképes önéletrajzát - bérigény megjelölésével - az alábbi e-mail címre várjuk.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Építés / Ingatlan
Közigazgatás / Államigazgatás
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő