www.cvonline.hu

Közbeszerzési referens

  • A hirdetés 36 napja lejárt

Észak-alföldi tejtermék forgalmazásával foglalkozó cég nádudvari munkavégzéssel keres szakmai gyakorlattal rendelkező közbeszerzési pályázatok megírásában jártas szakembert teljes munkaidős állás betöltésére.

Elvárások:

  • Szakmai gyakorlat EU-s pályázatok területén
  • Kiváló kommunikációs készség
  • Közbeszerzési pályázatok elkészítéséhez szükséges szakmai képesítés
  • Proaktív, önálló munkavégzésre is képes személyiség
  • Terhelhetőség, rugalmasság
  • Saját gépjármű

Feladatok:

  • Beszámolók, prezentációk készítése
  • Folyamatos kapcsolattartás a vállalat felső vezetőivel, külső partnerekkel
  • Futó pályázatok koordinálása menedzselése
  • Pályázatfigyelés
  • Aktuális közbeszerzési kiírások nyomon követése
  • Közbeszerzési ajánlatok előkészítése, összeállítása az ajánlattevő képviseletében (különös figyelmet fordítva a tartalmi és a formai követelményekre
  • Folyamatos kapcsolattartás az adott tender vonatkozásában
  • Közbeszerzési eljárásokhoz kapcsolódó adminisztrációs tevékenység végzése
  • Pályázatok belső rendszerben történő adminisztrálása
  • Releváns jogszabályi változás, kiadott tájékoztatók, ajánlások változásainak figyelemmel kísérése

Amit kínálni tudunk:

  • Stabil munkahely
  • Jó csapatszellem

Jelentkezést az alábbi email-re várjuk fényképes önéletrajz csatolásával.

Helyek Nádudvar
Kategória Közigazgatás / Államigazgatás
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő